Hippies rej 18. května 2013

V sobotu 18. května se v KD Sýpka konal velkolepý sjezd hippies. Dorazilo nesčetně bratrů a sester a myslím si, že tento "Hippies rej", jak jej nazvali pořadatelé, předčil i legendární Woodstock. Nespočet barev proudilo pozitivně naladěným sálem. Láska z našich srdcí tryskala kolem a mysli všech bratrů a sester byly v souznění. K radostem našich uší přispěli výborní Flying Parties, kteří po celou dobu večera neúnavně dráždili struny svých kytar.

Naše srdce pohladil splněný sen našich tří sester Soni, Domči a Báry. Společně s bratry Martinem a Andrejem a za mluveného doprovodu sestry Katky ukázaly svým tanečním vystoupením, že jakýkoliv sen se může změnit v grandiózní realitu.

Potěšilo nás, že přišli zakladatelé naší komunity v čele se sestrami Martou a Ivou, společně s bratrem Doudym. Velkým potěšením byla i přítomnost náčelníka bratra Jana a jednoho pražského bratra Vackyna.

Myslíme, že rej se povedl nad očekávání a to i díky všem sponzorům, kteří přispěli do bohaté tomboly. Poděkování také patří všem bratrům a sestrám dobrovolníkům, kteří se na přípravě této akce podíleli.

Peace, flowers, freedom and happiness!

Stoned brothers Honza a Vojta

Fotogalerii naleznete na Facebooku zde.

© 2016 SK KONTAKT BRNO, Všechna práva vyhrazena. Kontaktní údaje: e-mail: skkb@sk-kb.cz, tel.: +420 602 661 370 (Kateřina Chalupová) a +420 724 372 773 (Jan Sommer)
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!