Personální podpora

Plavecká výuka by nebyla možná bez dobrovolníků, které si klub sám zaškoluje v základních plaveckých dovednostech a v manipulaci s plavcem ve vodě. Dobrovolníci jsou taktéž velmi cenou pomocí při několika výjezdech na závody za rok, kde fungují jakožto asistenti a taktéž psychická podpora pro závodící para plavce.

Nové dobrovolníky hledáme v sportovním klubu prakticky pořád. Nabízíme jim praxi pro střední, vyšší odbornou či vysokou školu, dobrovolníci si rozšíří obzory v oblasti para plavání a para sportu obecně, získají nové zkušenosti v tom, jak někoho trénovat, zlepší si svou vlastní plaveckou techniku a hlavně zažijí mnoho nevšedních zážitků na plaveckých výjezdech a soustředěních, zároveň také naváží přátelské vztahy se spoustou zajímavých lidí ze všech koutů celé České republiky. Taktéž se dobrovolné duše mohou účastnit zdarma všech volnočasových aktivit klubu jako jsou každoroční ples, bowlingová liga, různá příležitostná posezení či sportovně kompenzační aktivity (například: workout, curling, ... ).

Pokud Vás baví plavání a rádi byste u toho i někomu pomohli se dál rozvíjet, tak nás neváhejte kontaktovat na FB či IG, mailem na skkb@sk-kb.cz a nebo telefonicky na čísle 724 372 773 (Jan Sommer). 

Finanční podpora


Podporují nás v roce 2022:


© 2016 SK KONTAKT BRNO, Všechna práva vyhrazena. Kontaktní údaje: e-mail: skkb@sk-kb.cz, tel.: +420 602 661 370 (Kateřina Chalupová) a +420 724 372 773 (Jan Sommer)
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!